Hoofdstuk 35 tot en met 44 zijn samengevat in dit document, met bijbehorende wetsartikelen en soms additionele informatie.
Dit betreft een samenvatting uit de 14e en dus meest recente druk van het boek, nadat de wetsartikelen zijn gewijzigd omtrent boek 7 titel 10.
algemene economie algemene economie en bedrijfsomgeving arbeidsrecht business studies, bedrijfseconomie, mer cross cultural management engels financiering en externe verslaglegging gedrag in organisaties hrm inleiding recht logistiek marketing marketing & ondernemen marketing en ondernemen marktonderzoek koopproces oe42 literatuurstudie ondernemingsrecht onderzoek organisatiekunde pcm pcm 5 pcm 6 pcm 8 processen en systemen recht
Ik heb Knoowy gevonden door een search op Google. Het is een goede platform voor studenten. Toppie!
Super handig deze documenten om je te helpen op gang te komen.
Ik verkoop documenten zodat ik anderen kan helpen bij hun studie. En ik verdien er zelf ook nog iets aan!
Goede samenvattingen die je een hoop tijd besparen. De kosten zijn ook erg redelijk.
Knoowy is een geweldig platform om mijn lesmateriaal te promoten en te verkopen. De nieuwe mogelijkheid om bestanden te bundelen vind ik een aanwinst.
Heel fijn om te kunnen kiezen uit meerdere samenvattingen. Goede kwaliteit van de samenvatting, en behulpzaam.
Knoowy moet je zeker gebruiken want dit gaat je in je voordeel werken met je planning.
Heldere website, goede zoekoptie en vrij volledig.